MCF06052T200-T
- Номер детали производителя:
- MCF06052T200-T
- Производитель/бренд:
- TAIYO YUDEN
- Часть описания:
- CMC 2LN 20 OHM SMD
- Производитель :
- TAIYO YUDEN
- Категория продукта :
- Синфазные дроссели
- Approval Agency :
- Current Rating (Max) :
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- Features :
- Filter Type :
- Power Line
- Height (Max) :
- 0.014" (0.35mm)
- Impedance @ Frequency :
- 20 Ohms @ 100 MHz
- Inductance @ Frequency :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Lines :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Horizontal, 4 PC Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm)