PA4300.182NLT
Номер детали производителя:
PA4300.182NLT
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
FIXED IND 1.8UH 2.7A 22.1MOHM SM
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
2.7 A
DC Resistance (DCR) :
22.1mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
1.8 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD