BPAL00060630100MAE
Номер детали производителя:
BPAL00060630100MAE
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
INDUCTOR POWER
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
1.14A
Current Rating (Amps) :
2.25 A
DC Resistance (DCR) :
59mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
10 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.252" L x 0.244" W (6.40mm x 6.20mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD