MCI-2012-900-RU
Номер детали производителя:
MCI-2012-900-RU
Производитель/бренд:
Mag Layers
Часть описания:
CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Производитель :
Mag Layers
Категория продукта :
Синфазные дроссели
Approval Agency :
Current Rating (Max) :
330mA
DC Resistance (DCR) (Max) :
350mOhm
Features :
Filter Type :
Power Line
Height (Max) :
0.055" (1.40mm)
Impedance @ Frequency :
90 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
2
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
50V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 60 OHM SMD
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 33 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 230 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 255 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200