UU16LFNP-203
- Номер детали производителя:
- UU16LFNP-203
- Производитель/бренд:
- Sumida Corporation
- Часть описания:
- CMC 20MH 500MA 2LN TH
- Производитель :
- Sumida Corporation
- Категория продукта :
- Синфазные дроссели
- Approval Agency :
- Current Rating (Max) :
- 500mA
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 1.6Ohm
- Features :
- Filter Type :
- Power Line
- Height (Max) :
- 1.122" (28.50mm)
- Impedance @ Frequency :
- Inductance @ Frequency :
- 20 mH @ 1 kHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Lines :
- 2
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Vertical, 4 PC Pin
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.866" L x 0.787" W (22.00mm x 20.00mm)