PAA6T6201620
Номер детали производителя:
PAA6T6201620
Производитель/бренд:
Powerex, Inc.
Часть описания:
3-PHASE AC SWITCH ASSEMBLY
Производитель :
Powerex, Inc.
Категория продукта :
Мостовые выпрямители
Current - Average Rectified (Io) :
Current - Reverse Leakage @ Vr :
Diode Type :
Mounting Type :
Operating Temperature :
Package / Case :
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Technology :
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Peak Reverse (Max) :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Micro Commercial Components (MCC)
    BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 100V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 600V 500MA MBS-1
  • Diodes Incorporated
    BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 800MA MBS
  • Diodes Incorporated
    BRIDGE RECT 1P 200V 800MA 4-DIP