FL2D-30-103
Номер детали производителя:
FL2D-30-103
Производитель/бренд:
Mornsun
Часть описания:
COMMON MODE FILTER 10MH 3A TH
Производитель :
Mornsun
Категория продукта :
Синфазные дроссели
Approval Agency :
Current Rating (Max) :
3A
DC Resistance (DCR) (Max) :
50mOhm (Typ)
Features :
Filter Type :
Height (Max) :
0.610" (15.50mm)
Impedance @ Frequency :
Inductance @ Frequency :
10 mH @ 1 kHz
Mounting Type :
Through Hole
Number of Lines :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pin
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 60 OHM SMD
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 33 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 230 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 255 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200