SRU6013-150Y
Номер детали производителя:
SRU6013-150Y
Часть описания:
FIXED IND 15UH 1.1A 235 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
800mA
Current Rating (Amps) :
1.1 A
DC Resistance (DCR) :
235mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
26MHz
Height - Seated (Max) :
0.063" (1.60mm)
Inductance :
15 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Product Status :
Active
Q @ Freq :
12 @ 2.52MHz
Size / Dimension :
0.256" L x 0.244" W (6.50mm x 6.20mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD