TFM201608ALC-2R2MTAA
Номер детали производителя:
TFM201608ALC-2R2MTAA
Производитель/бренд:
TDK Corporation
Часть описания:
FIXED IND 2.2UH 2A 123 MOHM SMD
Производитель :
TDK Corporation
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
2A
Current Rating (Amps) :
2 A
DC Resistance (DCR) :
123mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Inductance :
2.2 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Material - Core :
Metal
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
0806 (2016 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
0806
Tolerance :
±20%
Type :
Thin Film
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD