EW1200126 SL401
Номер детали производителя:
EW1200126 SL401
Производитель/бренд:
Alpha Wire
Часть описания:
CBL 12POS FMALE TO WIRE 65.6'
Производитель :
Alpha Wire
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Female Sockets
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Number of Positions :
12
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
Keyed
1st Connector Shell Size - Insert :
M23
1st Connector Type :
Plug, Right Angle
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Polyurethane (PUR)
Cable Type :
Round
Color :
Slate
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof; NEMA 6
Length :
65.6' (20.0m)
Product Status :
Obsolete
Shielding :
Unshielded
Usage :
Industrial Environments
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
EW120 NTE Electronics, Inc. 1,012 RES 200 OHM 2% 1/8W AXIAL
EW1200126 BK358 Alpha Wire 5,336 CBL 12POS FMALE TO WIRE 16.4'
EW1200126 BK359 Alpha Wire 5 CBL 12POS FMALE TO WIRE 32.8'
EW1200126 BK400 Alpha Wire 9 CBL 12POS FMALE TO WIRE 49.2'
EW1200126 BK401 Alpha Wire 5 CBL 12POS FMALE TO WIRE 65.6'
EW1200126 SL358 Alpha Wire 6,252 CBL 12POS FMALE TO WIRE 16.4'
EW1200126 SL359 Alpha Wire 8,369 CBL 12POS FMALE TO WIRE 32.8'
EW1200126 SL400 Alpha Wire 8,846 CBL 12POS FMALE TO WIRE 49.2'
EW122 NTE Electronics, Inc. 4,258 RES 220 OHM 2% 1/8W AXIAL
EW124 NTE Electronics, Inc. 3,204 RES 240 OHM 2% 1/8W AXIAL