7225-3C-PK
- Номер детали производителя:
- 7225-3C-PK
- Производитель/бренд:
- Brady Corporation
- Часть описания:
- B946 7225-3C BK/YW STY-3C 5PK
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория продукта :
- Этикетки, наклейки, отличительные знаки - предварительно напечатанные
- Application Specifics :
- Water Fluids
- Applications :
- Pipe
- Arrangement :
- Symbol and Text
- Color - Background :
- Yellow
- Color - Legend :
- Black
- Diameter - Label :
- Features :
- Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Weather Resistant
- Language :
- English
- Legend (Symbol Only) :
- Directional Arrow
- Legend (Text) :
- Processed Water
- Length :
- 2.750" (69.85mm)
- Location :
- Outdoor
- Material - Body :
- Vinyl
- Mounting Type :
- Adhesive, Permanent
- Outside Pipe Diameter (Max) :
- 0.250" (6.35mm)
- Outside Pipe Diameter (Min) :
- 0.750" (19.05mm)
- Print Type :
- Pre-Printed
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Rectangle
- Width :
- 2.250" (57.15mm) 2 1/4"