15A12-N4-1
Номер детали производителя:
15A12-N4-1
Производитель/бренд:
Advanced Energy
Часть описания:
A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
Состояние запаса:
1
Производитель :
Advanced Energy
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cUL, cURus, UL
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
260µA
Efficiency :
Features :
Adjustable Output, Remote On/Off
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Package / Case :
Module
Power (Watts) :
4 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.70" L x 1.52" W x 1.00" H (119.4mm x 38.7mm x 25.4mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Non-Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
16V
Voltage - Input (Min) :
11V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
15000V
Voltage - Output 2 :
Voltage - Output 3 :
Voltage - Output 4 :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    DC DC CONVERTER 10000V 15W
    DC DC CONVERTER 62V 15W