NLV25T-010J-PFD
- Номер детали производителя:
- NLV25T-010J-PFD
- Производитель/бренд:
- TDK Corporation
- Часть описания:
- FIXED IND 10NH 530MA 260MOHM SMD
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 530 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 260mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 2.15GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.075" (1.90mm)
- Inductance :
- 10 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 1008 (2520 Metric)
- Product Status :
- Not For New Designs
- Q @ Freq :
- 15 @ 100MHz
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1008 (2520 Metric)
- Tolerance :
- ±5%