EL5100ISZ-T7
- Номер детали производителя:
- EL5100ISZ-T7
- Производитель/бренд:
- Renesas Electronics Corporation
- Часть описания:
- IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
- Производитель :
- Категория продукта :
- Инструментарий, операционные усилители, буферные усилители
- -3db Bandwidth :
- 200 MHz
- Amplifier Type :
- Voltage Feedback
- Current - Input Bias :
- 2 µA
- Current - Output / Channel :
- 100 mA
- Current - Supply :
- 2.5mA
- Gain Bandwidth Product :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output Type :
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Slew Rate :
- 2200V/µs
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Input Offset :
- 1 mV
- Voltage - Supply Span (Max) :
- 12 V
- Voltage - Supply Span (Min) :
- 3.3 V