STARTERKIT91200-HVAC-A
Номер детали производителя:
STARTERKIT91200-HVAC-A
Часть описания:
HVAC MONITORING KIT
Kit Type :
HVAC Kit
  • Comus International
    DOOR AND WINDOW SWITCH 150VAC/0.
  • Comus International
    SECURITY 150VAC/0.5A SWITCH & UN
    FLUSH MOUNT 150VAC/0.5A SWITCH &
STAR 110 FILM CAMERA BATTERY Interlight 7,952 Replacement for Kodak Star 110 F
STAR 200 FILM CAMERA CONTRACTOR BATTERY Interlight 9,831 Replacement for Kodak Star 200 F
STAR 200FF FILM CAMERA CONTRACTOR BATTERY Interlight 7,083 Replacement for Kodak Star 200FF
STAR 235 FILM CAMERA CONTRACTOR BATTERY Interlight 7,117 Replacement for Kodak Star 235 F
STAR 245 FILM CAMERA CONTRACTOR BATTERY Interlight 6,987 Replacement for Kodak Star 245 F
STAR 25 Interlight 7,369 Replacement for Tomtom Star 25 R
STAR 275 FILM CAMERA CONTRACTOR BATTERY Interlight 8,673 Replacement for Kodak Star 275 F