S-89110BFM-H4A-TFU
Номер детали производителя:
S-89110BFM-H4A-TFU
Производитель/бренд:
ABLIC
Часть описания:
IC CMOS 1 CIRCUIT 8TMSOP
Производитель :
ABLIC
Категория продукта :
Инструментарий, операционные усилители, буферные усилители
-3db Bandwidth :
Amplifier Type :
CMOS
Current - Input Bias :
1 pA
Current - Output / Channel :
13 mA
Current - Supply :
50µA
Gain Bandwidth Product :
180 kHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
Package / Case :
8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Product Status :
Active
Slew Rate :
0.07V/µs
Supplier Device Package :
8-TMSOP
Voltage - Input Offset :
3 mV
Voltage - Supply Span (Max) :
5.5 V
Voltage - Supply Span (Min) :
1.8 V