JAN4N48U
Номер детали производителя:
JAN4N48U
Производитель/бренд:
TT Electronics / Optek Technology
Часть описания:
6 PIN, SMT OPTICALLY COUPLED ISO
Производитель :
Категория продукта :
Транзистор, фотогальванические выходные оптоизоляторы
Current - DC Forward (If) (Max) :
50 mA
Current - Output / Channel :
5mA
Current Transfer Ratio (Max) :
Current Transfer Ratio (Min) :
100% @ 2mA
Input Type :
DC
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Output Type :
Transistor with Base
Package / Case :
6-LCC
Product Status :
Obsolete
Rise / Fall Time (Typ) :
20µs, 20µs (Max)
Supplier Device Package :
6-LCC (4.32x6.22)
Turn On / Turn Off Time (Typ) :
Vce Saturation (Max) :
300mV
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V (Max)
Voltage - Isolation :
1000VDC
Voltage - Output (Max) :
45V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    MOSFET N-CH 60V 200MA 3SMD
    LED WHITE 6X6MM 4SMD 120DEG
    LED 0.48W WHT WTR CLR 3.5MM 2SMD