TS1103-25DB
- Номер детали производителя:
- TS1103-25DB
- Производитель/бренд:
- Touchstone Semiconductor
- Часть описания:
- BOARD DEMO TS1103-25
- Состояние запаса:
- 2
- Производитель :
- Touchstone Semiconductor
- Категория продукта :
- Оценочные платы — операционные усилители
- -3db Bandwidth :
- 6 kHz
- Amplifier Type :
- Current Sense
- Board Type :
- Fully Populated
- Channels per IC :
- 1 - Single
- Current - Output / Channel :
- Current - Supply (Main IC) :
- 680 nA
- Output Type :
- Single-Ended
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Slew Rate :
- Supplied Contents :
- Board(s)
- Utilized IC / Part :
- TS1103-25
- Voltage - Supply, Single/Dual (±) :
- 2V ~ 25V