HA72E-121R0HLFTR13
Номер детали производителя:
HA72E-121R0HLFTR13
Производитель/бренд:
TT Electronics
Часть описания:
FIXED IND 1UH 32A 2 MOHM SMD
Состояние запаса:
800
Производитель :
TT Electronics
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
31A
Current Rating (Amps) :
32 A
DC Resistance (DCR) :
2mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.256" (6.50mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 155°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.549" L x 0.512" W (13.95mm x 13.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD