MCL1005-121-R
Номер детали производителя:
MCL1005-121-R
Часть описания:
FIXED IND 120NH 150MA 2.8OHM SMD
Current Rating (Amps) :
150 mA
DC Resistance (DCR) :
2.8Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
600MHz
Height - Seated (Max) :
0.026" (0.65mm)
Inductance :
120 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
8 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Tolerance :
±5%
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD