PHV12-0.5K10000NR
- Номер детали производителя:
- PHV12-0.5K10000NR
- Производитель/бренд:
- Bellnix Co., LTD.
- Часть описания:
- DC DC CONVERTER -500V 5W
- Состояние запаса:
- 49
- Производитель :
- Bellnix Co., LTD.
- Категория продукта :
- Преобразователи постоянного тока
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 10mA
- Efficiency :
- 72%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C (With Derating)
- Package / Case :
- 7-DIP Module
- Power (Watts) :
- 5 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.36" L x 1.57" W x 0.79" H (60.0mm x 40.0mm x 20.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- High Voltage - Non-Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 16.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V