PG2292.500HLT
Номер детали производителя:
PG2292.500HLT
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
INDUCTOR PWR BEAD 50NH 84A
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
84A
Current Rating (Amps) :
53 A
DC Resistance (DCR) :
0.09mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.276" (7.00mm)
Inductance :
50 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 130°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.240" L x 0.236" W (6.10mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD