ACSL-6310-50TE
Номер детали производителя:
ACSL-6310-50TE
Производитель/бренд:
Broadcom
Часть описания:
OPTOISO 2.5KV 3CH OPEN COLL 16SO
Производитель :
Broadcom
Категория продукта :
Логические выходные оптоизоляторы
Common Mode Transient Immunity (Min) :
10kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
15mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
15MBd
Input Type :
DC
Inputs - Side 1/Side 2 :
2/1
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Output Type :
Open Collector, Schottky Clamped
Package / Case :
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
100ns, 100ns
Rise / Fall Time (Typ) :
30ns, 12ns
Supplier Device Package :
16-SOIC
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.52V
Voltage - Isolation :
2500Vrms
Voltage - Supply :
3V ~ 5.5V