PM43-1R0M-RC
Номер детали производителя:
PM43-1R0M-RC
Часть описания:
FIXED IND 1UH 3.8A 33 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
5.5A
Current Rating (Amps) :
3.8 A
DC Resistance (DCR) :
33mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
150MHz
Height - Seated (Max) :
0.138" (3.50mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Material - Core :
Ferrite
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
28 @ 7.96MHz
Size / Dimension :
0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD