1ED020I12FXUMA2
Номер детали производителя:
1ED020I12FXUMA2
Производитель/бренд:
Infineon Technologies
Часть описания:
DRIVER IC
Производитель :
Infineon Technologies
Категория продукта :
Изоляторы - Драйверы затворов
Approval Agency :
Common Mode Transient Immunity (Min) :
Current - DC Forward (If) (Max) :
Current - Output High, Low :
2A, 2A
Current - Peak Output :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Not For New Designs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
Pulse Width Distortion (Max) :
Rise / Fall Time (Typ) :
60ns, 60ns
Supplier Device Package :
PG-DSO-16-15
Technology :
Magnetic Coupling
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
Voltage - Isolation :
4500Vrms
Voltage - Output Supply :
13V ~ 20V