VLS3010CX-330M-1
- Номер детали производителя:
- VLS3010CX-330M-1
- Производитель/бренд:
- TDK Corporation
- Часть описания:
- FIXED IND 33UH 680MA 876MOHM SMD
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 250mA
- Current Rating (Amps) :
- 680 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 876mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance :
- 33 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%