ACPL-W484-500E
Номер детали производителя:
ACPL-W484-500E
Производитель/бренд:
Broadcom
Часть описания:
OPTOISO 5KV PUSH PULL 6SO
Производитель :
Broadcom
Категория продукта :
Логические выходные оптоизоляторы
Common Mode Transient Immunity (Min) :
30kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
10mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
Input Type :
DC
Inputs - Side 1/Side 2 :
1/0
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Output Type :
Push-Pull, Totem Pole
Package / Case :
6-SOIC (0.268", 6.80mm Width)
Product Status :
Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
120ns, 150ns
Rise / Fall Time (Typ) :
6ns, 6ns
Supplier Device Package :
6-SO
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Isolation :
5000Vrms
Voltage - Supply :
4.5V ~ 30V