HCPL-T251-300E
Номер детали производителя:
HCPL-T251-300E
Часть описания:
OPTOISO 3.75KV GATE DRVR 8DIP GW
Approval Agency :
CSA, UR
Common Mode Transient Immunity (Min) :
10kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
20 mA
Current - Output High, Low :
-, 100mA
Current - Peak Output :
400mA
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
1µs, 1µs
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.6V
Voltage - Output Supply :
15V ~ 30V