CPH38W23MARARK9X
Номер детали производителя:
CPH38W23MARARK9X
Производитель/бренд:
CONEC
Часть описания:
CONN PLUG COMPACT PCI 38POS PCB
Производитель :
CONEC
Категория продукта :
Специализированный
Color :
Gray
Connector Style :
CompactPCI®
Connector Type :
Plug, Male Pins
Connector Usage :
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Contact Layout, Typical :
15 Single Signal, 23 Power
Features :
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Number of Columns :
Number of Positions :
38
Number of Positions Loaded :
All
Number of Rows :
Pitch :
Product Status :
Active
Termination :
Solder
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB
  • Molex
    CONN PLUG TEN60 28POS PCB