5962-0420501HYC
Номер детали производителя:
5962-0420501HYC
Производитель/бренд:
Broadcom
Часть описания:
OPTOISO 1.5KV 1CH GATE DRVR 8SMD
Производитель :
Broadcom
Категория продукта :
Изоляторы - Драйверы затворов
Approval Agency :
Common Mode Transient Immunity (Min) :
10kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
25 mA
Current - Output High, Low :
500mA, 500mA
Current - Peak Output :
600mA
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
8-SMD Butt Joint
Product Status :
Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
500ns, 500ns
Pulse Width Distortion (Max) :
300ns
Rise / Fall Time (Typ) :
100ns, 100ns
Supplier Device Package :
8-DIP Butt Joint
Technology :
Optical Coupling
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Isolation :
1500VDC
Voltage - Output Supply :
15V ~ 30V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Skyworks Solutions, Inc.
    DGTL ISO 2.5KV GATE DVR 16SOIC
  • Skyworks Solutions, Inc.
    DGTL ISO 2.5KV GATE DRVR 16SOIC
  • Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
    SMART GATE DRIVE COUPLER; ROHS
  • Analog Devices, Inc.
    DGTL ISO 3KV 2CH GATE DVR 16SOIC
  • Analog Devices, Inc.
    DGTL ISO 5KV 2CH GATE DVR 16SOIC
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
5962 BATTERY Interlight 9,017 Replacement for R&d Batteries 59
5962(1"X36YD) 3M 10 TAPE DBL COATED BLACK 1"X 36YDS