HCPL-3150-000E
- Номер детали производителя:
- HCPL-3150-000E
- Часть описания:
- OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DVR 8DIP
- Common Mode Transient Immunity (Min) :
- 15kV/µs
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 25 mA
- Current - Output High, Low :
- 500mA, 500mA
- Current - Peak Output :
- 600mA
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 8-DIP (0.300", 7.62mm)
- Supplier Device Package :
- 8-DIP
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.5V
- Voltage - Output Supply :
- 15V ~ 30V