HCPL-3150-500E
Номер детали производителя:
HCPL-3150-500E
Часть описания:
OPTOISO 3.75KV GATE DRVR 8DIP GW
Approval Agency :
CSA, UR
Common Mode Transient Immunity (Min) :
15kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
25 mA
Current - Output High, Low :
500mA, 500mA
Current - Peak Output :
600mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
500ns, 500ns
Pulse Width Distortion (Max) :
300ns
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Output Supply :
15V ~ 30V