VLS5030EX-1R0N-D
Номер детали производителя:
VLS5030EX-1R0N-D
Производитель/бренд:
TDK Corporation
Часть описания:
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, AU
Производитель :
TDK Corporation
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
6.5A
Current Rating (Amps) :
6.5 A
DC Resistance (DCR) :
14.4mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%
Type :
Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD