CL1108-2-50TR-R
- Номер детали производителя:
- CL1108-2-50TR-R
- Производитель/бренд:
- Eaton-Electronics Division
- Часть описания:
- FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
- Производитель :
- Eaton-Electronics Division
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 80 A
- DC Resistance (DCR) :
- 0.28mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance :
- 50 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%