CLF10040T-100M-H
Номер детали производителя:
CLF10040T-100M-H
Производитель/бренд:
TDK Corporation
Часть описания:
FIXED IND 10UH 4A 26 MOHM SMD
Производитель :
TDK Corporation
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
3.3A
Current Rating (Amps) :
4 A
DC Resistance (DCR) :
26mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.161" (4.10mm)
Inductance :
10 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Not For New Designs
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD