B82500C0000A010
Номер детали производителя:
B82500C0000A010
Производитель/бренд:
EPCOS (TDK)
Часть описания:
FIXED IND 120UH 2A 150 MOHM TH
Состояние запаса:
305
Производитель :
EPCOS (TDK)
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
2 A
DC Resistance (DCR) :
150mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
5.8MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
120 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Axial
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.394" Dia x 1.260" L (10.00mm x 32.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD