AFCH25-24S
Номер детали производителя:
AFCH25-24S
Производитель/бренд:
ARCH
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 24V 25W
Состояние запаса:
10
Производитель :
ARCH
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, cURus
Current - Output (Max) :
1.024A
Efficiency :
87%
Features :
Adjustable Output, Universal Input
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Power (Watts) :
25 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.5mm x 23.5mm)
Standard Number :
60335-1; 60950-1; 62368-1
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC, 90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1 :
24V