SRU1028-470Y
Номер детали производителя:
SRU1028-470Y
Производитель/бренд:
Bourns, Inc.
Часть описания:
FIXED IND 47UH 1.3A 167 MOHM SMD
Производитель :
Bourns, Inc.
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
1.1A
Current Rating (Amps) :
1.3 A
DC Resistance (DCR) :
167mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
11MHz
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Inductance :
47 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
20 @ 2.52MHz
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD