CW201212-15NJ
Номер детали производителя:
CW201212-15NJ
Производитель/бренд:
Bourns, Inc.
Часть описания:
FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD
Производитель :
Bourns, Inc.
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
600 mA
DC Resistance (DCR) :
80mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.6GHz
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Inductance :
15 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Material - Core :
Ceramic
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
60 @ 500MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm)
Supplier Device Package :
0805 (2012 Metric)
Tolerance :
±5%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD