XR16L2551IL
Номер детали производителя:
XR16L2551IL
Производитель/бренд:
MaxLinear
Часть описания:
IC UART FIFO 16B DUAL 32QFN
Производитель :
MaxLinear
Категория продукта :
UART (универсальный асинхронный приемник-передатчик)
Data Rate (Max) :
3.125Mbps
Features :
Internal Oscillator, Timer/Counter
FIFO's :
16 Byte
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
2, DUART
Package / Case :
32-VFQFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Protocol :
RS232
Supplier Device Package :
32-QFN (5x5)
Voltage - Supply :
2.25V ~ 5.5V
With Auto Flow Control :
Yes
With False Start Bit Detection :
Yes
With IrDA Encoder/Decoder :
With Modem Control :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Renesas Electronics Corporation
    IC ASYNC COMM ELEMENT UART 40DIP
    IC UART/BRG 5V 16MHZ 28DIP
    IC ASYNC COMM ELEMNT UART 44PLCC
    IC UART/BRG 5V 16MHZ 28-PLCC