MLG1005S0N5BTD25
Номер детали производителя:
MLG1005S0N5BTD25
Производитель/бренд:
TDK Corporation
Часть описания:
FIXED IND 0.5NH 1A 100 MOHM SMD
Производитель :
TDK Corporation
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
1 A
DC Resistance (DCR) :
100mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
10GHz
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Inductance :
0.5 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Material - Core :
Ceramic, Non-Magnetic
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Supplier Device Package :
0402 (1005 Metric)
Tolerance :
±0.1nH
Type :
Multilayer
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD