LCP5-3.00-22
Номер детали производителя:
LCP5-3.00-22
Производитель/бренд:
Amgis
Часть описания:
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Производитель :
Amgis
Категория продукта :
Массивы, преобразователи сигналов
Current Rating - Parallel :
3 A
Current Rating - Series :
1.5 A
Current Saturation - Parallel :
Current Saturation - Series :
DC Resistance (DCR) - Parallel :
38mOhm
DC Resistance (DCR) - Series :
152mOhm
Height :
0.358" (9.10mm)
Inductance - Connected In Parallel :
22 µH
Inductance - Connected In Series :
88 µH
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Coils :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Tolerance :
±15%