AU7654L400K
Номер детали производителя:
AU7654L400K
Часть описания:
GV3 CARRIAGE, SIZE 76, 400MM LON
Specifications :
400mm Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR