304FH1250-CL01
Номер детали производителя:
304FH1250-CL01
Часть описания:
304SS WIRE .125"SPRING, 23FT
Specifications :
0.125" Dia (3.18mm), Full Hard, ASTM A313, 23' Length, 304 (18-8) Stainless
    304SS WIRE .028"X12" SOFT 1=1FT
    304SS WIRE .028"X12" SPRNG 1=1F
    304SS WIRE .028"X12" 1/4HD 1=1FT
    304SS WIRE .032"X12" SPRNG 1=1F
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR