AU4434L18023
Номер детали производителя:
AU4434L18023
Часть описания:
GV3 CARRIAGE, SIZE 44, 180MM LON
Specifications :
180mm Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR