3041Q2500-CL10
Номер детали производителя:
3041Q2500-CL10
Часть описания:
304SS WIRE .250"1/4H, 59FT
Specifications :
0.250" Dia (6.35mm), 1/4 Hard, ASTM A580, 59' Length, 304 (18-8) Stainless
    304SS WIRE .028"X12" SOFT 1=1FT
    304SS WIRE .028"X12" SPRNG 1=1F
    304SS WIRE .028"X12" 1/4HD 1=1FT
    304SS WIRE .032"X12" SPRNG 1=1F
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
3041 Visual Communications Company, LLC 8,361 IND LAMP SOCKET .187" WIDE
3041 Nord-Lock 2 WEDGE LOCKING WASHER, CARBON STE
3041 SCS 8,801 KIT GROUNDING F/STATIC HARD LAM
3041 Pololu Corporation 179 GEARMOTOR 330 RPM 12V MICR METAL