UD28-12-12-SS
Номер детали производителя:
UD28-12-12-SS
Часть описания:
3/4"X3/4" STAINLESS U JOINT
Type :
Universal Joint
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR