WT20-04-25
Номер детали производителя:
WT20-04-25
Производитель/бренд:
NTE Electronics, Inc.
Часть описания:
HOOK-UP 20AWG 600V YELLOW 25'
Состояние запаса:
4
Производитель :
NTE Electronics, Inc.
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
Jacket (Insulation) Material :
Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Yellow
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
200°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A