USSK16-8-8-SS
Номер детали производителя:
USSK16-8-8-SS
Часть описания:
1/2"X1/2" STAINLESS U JOINT
Specifications :
1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 3.375" (85.73mm) Length
Type :
Universal Joint
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR