MRSS16-6-4-A
Номер детали производителя:
MRSS16-6-4-A
Часть описания:
6 MMX4 MM SLIT COUPLING
Specifications :
0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.778" (19.75mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR